Online Müzik Üniversitesi

Puan Sistemi

Müzik Üniversitesi’ni aktif olarak kullanarak, belirli ödüller için harcayabileceğiniz puanlar kazanırsınız. Kaç puanınız olduğu Üye Ana Sayfa‘nızda görüntülenir.

Sitemizde bulunan kursları çalışmak, dersleri izlemek, forumlarda konu açmak/mesaj göndermek gibi bir çok hareketiniz size puan kazandırmanın yanı sıra, bazı başarıları(achievement)  da kazanmanızı sağlayacaklar. Bu başarılar, size ekstra puan sağlamanın yanı sıra, forumlarda, avatarınızın altında rozet olarak da yer alacaklar.

Belirli başlı başarıları ve gerekli kursları tamamladıkça, sistemimizde rütbe atlayabilirsiniz. Bu rütbeler de forumlarımızda avatarınızın altında rozet olarak görünür ve size ekstra puan sağlarlar.

Sitemizde nasıl puan, başarı, ve rütbe kazanabileceğinizi aşağıdaki listelerden görebilirsiniz.

[gamipress_points_types columns=”1″ thumbnail=”yes” awards=”yes” deducts=”yes” toggle=”no” layout=”left”]

[gamipress_ranks type=”rutbeler” columns=”1″ orderby=”priority” order=”DESC” current_user=”no” title=”yes” link=”yes” thumbnail=”yes” excerpt=”yes” requirements=”yes” toggle=”no” unlock_button=”no” earners=”no” earners_limit=”0″ layout=”left” exclude=”8537″]

Başarılar

[gamipress_achievements columns=”1″ filter=”no” filter_value=”all” search=”no” load_more=”yes” limit=”10″ orderby=”menu_order” order=”ASC” current_user=”no” title=”yes” link=”no” thumbnail=”yes” points_awarded=”yes” excerpt=”yes” times_earned=”yes” steps=”yes” toggle=”no” unlock_button=”no” earners=”no” layout=”left”]