Müzik Üniversitesi'ne Katılın - Müzik Üniversitesi

Müzik Üniversitesi

Müzik Üniversitesi; müzikle ilgili bir çok konuda kurslar barından bir “Online Eğitim Platformu”dur. Elektro & Akustik Gitar, Vokal, Müzik Teorisi (Armoni), Müzik Prodüksiyonu, Bas Gitar konularında eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan kurslar yanı sıra, değerli müzisyenlerin anlatımıyla Masterclass içerikler de bulundurmaktadır.

Online Kurslar

Müzik Üniversitesi öğrencileri hazırladığımız saatlerce ders içeriğine, videolara, platformda bulunan bütün sistemlere sınırsız erişim sağlar. Tüm kurslarımıza buradan göz atabilirsiniz.

Topluluk

Sizin gibi gelişmek, öğrenmek isteyen yüzlerce müzikseverin bulunduğu, sorularınızı sorabileceğiniz, size özel Discord, Forumlar ve Facebook Grubumuza erişim.

Masterclass'lar

Demir Demirkan, Hayko Cepkin gibi çok değerli müzisyenler ile hazırladığımız Masterclass içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Canlı Yayın

Size özel olarak düzenli gerçekleştirdiğimiz Discord ve YouTube canlı yayınlarda takıldığınız konuları veya müzikle, müzisyenlikle ve bu sektörle ilgili sormak istediğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Sürekli Güncellenir

Müzik Üniversitesi içeriği sürekli yenilenmeye devam eder, yeni egzersizler ve konu anlatımları, yeni kurslar eklenir.

Uygun Fiyat

Müzik Üniversitesi sadece bir saat özel ders alabileceğiniz bir ücret karşılığında size sınırsız izleyip, tekrar tekrar çalışabileceğiniz, bir çok konuda bilgi, sınırsız eğitmen desteği sunar.

Video Entegre Tab / Notasyon Sistemi

Tab sistemimiz, derslerimizle senkronize edilmiştir. Dolayısıyla izlerken duyduğunuz her notayı ve tabını ve isterseniz interaktif klavyede yerini görebileceksiniz. Bu uygulamayı videolu “Guitar Pro” gibi düşünebilirsiniz. Video ve sesi, dolayısıyla tabları yavaşlatabilir ya da hızlandırabilirsiniz. Belli bir bölümü çalışmak isterseniz, sadece orayı döngüye(loop) alabilirsiniz. Bu linkten ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

İstediğiniz Yerden Çalışın

Müzik Üniversitesi’nin tasarımı ve uygulamaları “responsive” yani tepkiseldir. Kullandığınız cihaza uyum sağlar. Bu sayede evinizde veya istediğiniz her yerde, istediğiniz her cihazdan dersleri takip edebilirsiniz. Video Entegre Tab / Notasyon sistemimiz bu tepkiselliğe sahiptir. Cep telefonunuzda bile tam ekran yaparak çalışabilirsiniz.

İşte Size Sözüm

Müzik Üniversitesi tüm tantanayı kesip, doğru konulara, doğru zamanda odaklanmanızı sağlayacaktır. Basitçe söylemek gerekirse, kısa sürede gerçekten ilerleme sağlayacaksınız.

… Kolayca izleyebileceğiniz, adım adım gösterilen bir öğrenim yolunuz olacak

… Gerekli tüm bilgi ve teknik çalışmaları öğreneceksiniz

… Neye odaklanmanız gerektiği konusunda net bir resim çizeceğiz

… Sonunda kendi müziğinizi yaratabilmek için gerekli elementleri ve bunları nasıl çalışmanız gerektiğini anlayacaksınız

… Ve bu sadece başlangıç

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

Tarzına hayran olup ders almaya başladığım Deniz Sayman'ın öğretmenliği de başka bir hayranlık sebebim oldu. Rock'n Roll'un Naif Çocuğu O 🙂 Müzik üniversitesi şahane fikir ancak; onun gibi unstoppable bir yaratıcı için bence yeterli gelmeyecek. Çok zeki bir adam ve acaip işler yapacağına eminim. Uzaktan izlemeyin, Müzik üniversitesine dahil olun!
Op. Dr. Emrah Topbaş
Videolarda dikkatimi çeken bir husus, ders aralarında sohbet havasında sarf edilen her cümlenin bende bir karşılığı olduğunu görüyorum. "Aa evet bende de öyle oluyor, ben de o an bunu hissetmiştim, ben de şu an tam bahsettiği problemi yaşıyorum vs." tarzında tepkiler verdiğim anlar çok oluyor.. Bu durum, gitar konusunda kendimi geliştirmem için doğru bir adreste olduğumu düşündürüyor. başka bir deyişle, kursun benim için son derece faydalı olabileceği konusunda güven veriyor. 
Umut İçten
Hocam bu kadar değerli bilgileri uygun ücrete hizmete eğitime açtığınız için çok teşekkür ederim. Alaylı bir insan olara öğrenmek istediğim bir çok şeyi öğrettiniz müziğin temellerine adım atmamı sağladınız bu imkanı sunduğunuz için önce yüreğinize sonra emeğinize sağlık teşekkür ederim. 
Nida Ötebay

Abonelik Periyodu

Üyelik
Quantity
Toplam Ücret

Aylık Abonelik
 120,00

6 Aylık Abonelik
 600,00

Yıllık Abonelik
 1.100,00

Ömür Boyu Üyelik
 3.000,00

Fatura detayları

Siparişiniz

ÜrünToplam
Aylık Abonelik  × 1  120,00 / ay
Ara Toplam 120,00
Kupon: mys21- 72,00 [Kaldır]
Toplam 48,00 ( 7,32 Vergi dahil)
Abonelik Tekrarlanacak Ödemeler
Ara Toplam 120,00 / ay
Kupon: mys21- 72,00 [Remove]
Tekrarlanacak Ödeme 48,00 ( 7,32 Vergi dahil) / ay
İlk yenileme: Haziran 11, 2021
  • Kredi kartınızı kullanarak güvenli ödeme gerçekleştirin.

Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. Aboneliğiniz siz iptal etmedikçe yenilenecektir, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

× Yazdır
× Yazdır
Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...