Konu

Bu konu 7 yanıt ve 5 izleyen içeriyor ve en son Deniz Sayman Deniz Sayman tarafından 3 hafta 5 gün önce tarihinde güncellendi.

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Yazar
    Yazılar
    Deniz Sayman
    Deniz Sayman
    Yönetici
    5355 Puan
    Başarılar:
    Rütbe: Ogretmen

Önerileriniz

Bu forumda sitede gördüğünüz hataları, düzeltilmesi / eklenmesini istediğiniz tüm fikirlerinizi yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince sitemizi geliştirmek istiyoruz.

Tabii ki çalıştığınız / yeni gelecek kurslar için de öneriler yapabilirsiniz.

Ali Cem Çelik
    Katılımcı
    205 Puan
    Başarılar:
    Rütbe: Öğrenci

Öncelikle merhaba 🙂

Vokal kursunda yanlış kullanımdan dolayı ses tellerinde nodül oluşmuş vokaller için neler yapılabilir? En azından minimum seviyeye indirilmesi için bir kurs başlığı açabilirsiniz.

Bir başka önerim ise kursları aldıktan sonra size video atıp doğrularımızı yanlışlarımızı görebileceğimiz bir sistem yapabilirsiniz.

Gerçekten güzel bir proje olmuş tebrik ederim. Müzikle kalmamız dileğiyle 🙂

Deniz Sayman
    Deniz Sayman
    Yönetici
    5355 Puan
    Başarılar:

Merhabalar, öneriler için çok teşekkürler!

Ses sağlığı ile ilgili bir video serisi planlarımız dahilinde. Umarım kısa sürede hayata geçireceğiz.

Video ile ilgili sistemi yaptık bile : Aylık Geri Bildirim linkinde bulunan formu kullanarak bahsettiğiniz gibi video gönderebilir ve bu videodaki performansla ilgili geri bildirim alabilirsiniz.

Sevgiler, saygılar, iyi çalışmalar \m/

Noyan Kavukçu
    Katılımcı
    2355 Puan
    Başarılar:

Hocam selamlar,

Malum yep yeni bir oluşum içerisindeyiz. İllahaki yazım hataları falan olacaktır. Gördüklerimizi söylemekte fayda var. Benim bir iki şey takıldı gözüme. Ha çokta önemli mi! Size kalmış

Yeni Başlayanlar İçin Elektro Gitar kursunun, (3-7) Akorları Arpejle Çalmak dersinde “Don’t u cry” anlatımının hemen ardından gelen Dm görselde D(majör) olarak resmedilmiş.

Bir de “Path of Glory” anlatımından sonra gelen tablarda son kısımlardaki Am akorunun arasına Asus2 girecek sanki?!

Saygılar, ben çalışmaya döneyim :)))

• Bu yanıt 4 ay 2 hafta önce önce Avatar Noyan Kavukçu tarafından değiştirildi.
    Deniz Sayman
    Deniz Sayman
    Yönetici
    5355 Puan
    Başarılar:

Selamlar,

Tabii ki tüm detaylar önemli benim için. Yarın sabah ilk iş kontrol edeceğim, çok sağolun!

İyi çalışmalar! \m/

Görkem Sergen Akdoğan
    Katılımcı
    1345 Puan
    Başarılar:

Genel olarak her derste videoların parça-parça olması. 2’şer-3’er dakikalık videolar şeklinde ayrılması. Bazı derslerde bunlara gerek olmadığını ve sürekli video geçmenin de vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. Genel konu itibariyle video ele alınabilir ve en son toparlamam amaçlı Özet videosu olabilir. (Örn; Vokal Dersleri).

NOT: Gitar Egzersizlerinin birer-birer videolar halinde olması yararlı bir şey. Ben diğer kurslar ve derslerden bahsediyorum.

Egemen durak
    Katılımcı
    2285 Puan
    Başarılar:

Merhaba, herkesin müzik zevki birbirinden farkı oluyor malum. Bu yüzden mesela farklı müzik türleri için nelerin kullanılması ve öğrenilmesi gerekli bunları açıklayan bir ders olabilir.

Mesela metal çalmak isteyen birisi power chord’ları ve muteları nasıl kullanabilir gibi. 2. yayın o konuda çok başarılıydı bence.

Deniz Sayman
    Deniz Sayman
    Yönetici
    5355 Puan
    Başarılar:

@Egemen Durak Öneri için teşekkürler! Bende kurs içeriklerinde farklı tarzlarda bilgiler vermeyi ve farklı tarzlarda şarkılardan örnekler vermeyi seviyorum.

Bahsettiğiniz konuyu “Akorların Yaratıcı Kullanımı” kursunu biraz daha genişleterek yapmayı hedefliyorum. Sadece akorlarla ilgili değil, tarzlara göre ritm gitar konusunu da eklemek gibi bir fikrim var. Örneğin bahsettiğiniz gibi power chordlarla ilgili bir bölüm, ritmler, akorların farklı tarzlarda kullanımı gibi.

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.